DEZYNFEKCJA
23 marca 2020

W swojej ofercie posiadamy parownice IPC zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Parownice są wyjątkowo skuteczne w walce z bakteriami i zarazkami, nawet takimi, które są odporne na środki czyszczące i dezynfekujące.  Detergenty i środki dezynfekujące działają głównie na powierzchni, więc bakterie mogą przeżyć na porowatych powierzchniach i ponownie się rozwinąć. Para o wysokiej temperaturze dociera bardzo głęboko do czyszczonej powierzchni. Martwe organizmy, nawet te w najgłębszych zakamarkach, mogą być potem usunięte przy użyciu ściereczki z mikrofibry lub odkurzacza do pracy na mokro, skutecznie ograniczając późniejszy rozwój zarazków.

Czyszczenie parą jest wyjątkowo ekologiczne. Pozwala zminimalizować użycie środków chemicznych, lub zupełnie je wyeliminować. Zastosowanie pary obniża także zużycie wody.

W dobie epidemii koronawirusa polecamy także odkurzacze antybakteryjne ( wyprodukowane z tworzywa , które w 97% zabezpiecza odkurzacz przed osiadaniem bakterii i wirusów ) IPC GP1/27 HEPA ISO 5.

ZOBACZ PAROWNICE IPC